Rima  Engineering

Ā 

Ā 

Trajnime

................................................................................................................................................................................

Ā 

Varėsisht prej projekteve, ne bėjmė organizimin e trajnimeve tė ndryshme. Trajnimet mbahen nė laboratorėt trajnues tė partnerėve tonė, dhe gjithashtu edhe ne laboratorėt e klientėve tonė, nėse numri i punėtorėve qė kėrkojnė trajnim ėshtė i lartė.

Gjithashtu, ne organizojmė edhe vizita tė konsumatorėve tonė nė fabrika tė ndryshme tė partnerėve tonė, ashtu qė klienti tė jetė mė afėr zhvillimeve tė teknologjisė sė fundit.


         Webmail

Pėrdoruesi:

Fjalėkalimi:

  Me mbaj mend

         Na Kontaktoni

Rima Engineering  Ltd.

 

Bill Clinton, p.n.

Objekti E

10 000 Prishtinė

Republika e Kosovės

 

Tel: +381 38 248 678

Fax: +381 38 248 652

 

info@rimaengineering.com

New Page 1

Copyright © 2010 Rima Engineering, Prishtina, Kosova | All Rights Reserved | Powered by